درباره ذهن بورسی

شفاف باشید، متفاوت باشید

دنیای بورس دنیای شگفتی هاست. جذابیت، پویایی، دسترسی دایم، آزادی عمل که دستاورد اولیه اش رویاپردازی و وهم و خیال و تصور دستیابی به ثروت و آرامش بدون مرز است، هر انسانی را شیفته و مدهوش می کند.
خصوصا اینکه دسترسی به خروارها اطلاعات به روز شده در سایت هایی که شبیه قارچ هر روز در این بستر می رویند، افراد را امیدوارتر و رویاهای آن ها را قابل دسترس تر می نمایاند. ولی افرادی که برای مدتی در این مسیر قرار گرفته اند و سعی نموده اند با دسترسی به اطلاعاتی که در فضای گسترده ی وب و کلاس های آنلاین و حضوری وجود دارد به کسب تجربه بپردازند، خود بر این واقعیت تلخ اذعان دارند که موضوع به این سادگی ها هم نیست و هر چه بیشتر در این وادی دست و پا می زنند، متوجه می شوند که این بازار شبیه باتلاقی آن ها را به درون خود می کشد. به راستی مشکل کجاست؟ آیا اطلاعاتی که در دسترس افراد قرار می گیرد اطلاعاتی سوخته است و یا اینکه نحوه ی استفاده از آن صحیح نیست؟!
پاسخ به سوالات مکرر و متنوع فعالان بازار بورس ما را بر آن داشت تا بستری را فراهم کنیم و عزیزان مشتاق را با نگرشی صحیح و منطقی از فضایی که در آن قرار گرفته اند آشناتر کنیم.
اینکه آیا تکنیکال و یا فاندامنتال و یا روش های جدید هوش مصنوعی و یا … می توانند تضمینی برای موفقیت در بورس باشند و یا اینکه از ابزار و تجهیزات دیگری برای موفقیت در این مسیر باید استفاده شود، رویکردی است که در این سایت مجدانه پیگیری خواهد شد.
امیدواریم با تلاش و توکل بر پروردگار یکتا، امکان ارایه ی خدمات و همراهی عزیزان از طریق دوره های آنلاین و پادکست ها، ویدیو ها و فایل های آموزشی کوتاه فراهم گردد.

درباره ی ما

درباره ی ما برگرفته از اطلاعاتی است که رئوس فعالیت این سایت را شامل می شود. آموزش به عنوان رکن اصلی سایت مطرح می شود. جایی که در بازار بورس به دنبال آموزشی با شکل و شمایلی جدید هستیم.

این سایت آموزش تحلیل تکنیکال و آموزش تحلیل بنیادی و آموزش پرایس اکشن را به گونه ای دیگر می نگرد.

تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال و پرایس اکشن و هوش مصنوعی در جای جای فضای وب و در سایت های بورسی مختلفی عرضه می شود، لذا تکرار مکررات از جمله موضوعات کسالت آوری است که تلاش می شود بدون ایجاد دوباره کاری با تمرکز بر روی آموزش دوره های خاص که کارایی لازم را در بورس کالا، سهام و ارز داشته باشد نیازمندی های معامله گران را تامین کنیم.

مطالبی شامل مقالات پادکست ها ویدیوها و کلیپ ها در سایت ذهن بورسی فضایی را بوجود می آورند که تریدرها در آن احساس راحتی و امنیت و آرامش کنند و از بودن در سایت و استفاده از مطالب کازآمد آن لذت ببرند.